| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa slabesc fara sa fac diete sau sa ma infometez? astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Cumparat ceaiul de slabit natura vit sau biovit; ceai verde antiadipos chinezesc. cutia verde.bafta

| Matt_1772 a răspuns:

Fa miscare in fiecare zi 1 ora cel putin. Conteaza sa transpiri. Daca alergi si faci cateva exercitii mananci ce vrei tu.Bafta!winking

| saiukarra a răspuns:

Maninca sanatos, dimineata, pranz si niciodata dupa ora19seara, fructe si legume in general, fi activa tot timpul, daca nu-ti place sa faci sport danseaza si iar danseaza, gindeste ca vei slabi, ca trebuie sa slabesti, sa ai vointa! te sarut.