| GeaninaNicoleta a întrebat:

vreau sa slabesc in 28 de zile trebuie sa slabesc 27 de kg,am cautat diete, eu sunt eleva si nu pot tine diete scumpe, astept raspunsuri dau fundita:**(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| Nyx a răspuns:

Te nenorocesti cu 1 kg slabit pe zi. Ce dieta. nici infometare +efort nu-ti va aduce rezultatul dorit.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei tu NU SE POATE.

- un kg de grasime are 7700 kcal

Corpul arde cam 2000 kcal / zi, cu sport cam 2500 kcal. Deci nici daca NU MANANCI NIMIC si ajungi in spital cu perfuzii, tot nu slabesti atat.

Slabit normal = 2 sau 3 kg / luna, mai mult deja e stupid si o sa devii un sac de oase si vergeturi cu probleme de sanatate

Răspuns utilizator avertizat
| ToffyNR1 a răspuns:

Imposibil...Cred ca nici 10kg in 28 de zile nu reusesti sa dai jos.

| GeaninaNicoleta explică:

Auzi-ti vreun dieta nu comentari