| Thevampirediariesfan a întrebat:

Cum pot sa slabesc mai repede si mai mult pe lady popular? P. S. am 74 de kg! Dau funda! Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| pisiberta a răspuns:

Poti sa:mergi la fitness,sa mananci sfecla, parc, fitness acasa

8 răspunsuri:
| Dema a răspuns:

1. * Ora 8:00 – 1 cafea
* Ora 10:00 – 2 oua fierte
* Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
* Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
* Ora 16:00 – 1 mar
* Ora 18:00 – 100 g branza slaba

Se slabeste 1 kg/zi.

sau

dieta cu banane:
http://www.elegantza.net/2010/05/dieta-cu-banane.html.
Caută şi pe google.Sunt multe diete.:)

| PatryRox a răspuns:

Alearga in parc sau la fitness big grin

| cherrybomb a răspuns:

Tine o dieta si fa mult sport

| Lucinca a răspuns:

In parc la fitness. sau dai ridici sa manance. dar vezi cati scade fericirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi scrie destule pe internet ti-e asa de greu sa cauti?
oricum cine slabeste repede se ingrasa si mai repede sa stii si no sa ramai asa sub nicio forma credema.mai bine slabesti mai incet si iti pastrezi corpul asa cum vrei nu intr-ul ritm alert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi mai des la fitness si sa mananci salata.

| Missdaydreaming a răspuns:

Multa miscare [fa-o cu castile in urechi, va fi mult mai placutwinking] si nu manca seara dupa 18:00 - 18:30... si nu te aventura in fast food si dulciuri [poti la micul dejun daca in restul zilei ai mare grija ce mananci, salate, fructe etc ]

| alinnephilim a răspuns:

Ce e lady popular? imi dai si mie site?