| DinaraStakhovska a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare de pe TPU? Dau funda primului raspuns

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal.

pai. tu nu poti dar stella poate.
Trebuie sa ii scrii un mesaj lui stellaTPU in care sa ii spui de ce si ce vrei sa i-ti stearga.

dai aici: http://www.tpu.ro/utilizator/afubz

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilitaţi: 1.Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată şi trebuie sa ai cel putin 10.000 de puncte pentru a fi luată în considerare raportarea. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

| ImmortalQueen a răspuns:

Ţi-o poţi raporta singur/ă cu caracter irelevant .Sau poti da un mesaj sus la 'contact' rugand administratorul sa o stearga.
Pa,pa!

| justme97 a răspuns:

Trebuie sa ieilegatura cu cei care se ocupa de acest site
si ei o vor sterge
happy