| dany248y a întrebat:

Cum sterg conversatii de pe messenger. Funda primului raspuns

Răspuns Câştigător
| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Te duci pe mail=>conversatii/conversations si iti apar toate conversatiile pe care le-ai avut, in dreptul fiecarei conversatii iti apare un cos de gunoi, dai click pe el si iti sterge conversatia sau le selectezi pe care vrei sa le stergi si dai stergere/delete.

| dany248y explică (pentru IonescuOnutza1986):

Multumesc pentru raspuns

3 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

Intri in arhiva si stergi fila din ziua respectiva cu userul cutare.
Daca nu mai vrei arhiva deloc, setezi in " preferences" la " archive" sa stearga toate mesajele dupa ce termini conversatia ( cand inchizi messul, sa nu mai salveze nimic).

| abobu23 a răspuns:

Dai la Messenger, selectezi Preferences, apoi Conversation History si bifezi casuta aII-a.
Dupa ce iesi de pe mess si intrii iar, conversatiile vor fi sterse.