| NOinformation a întrebat:

Buna!:*Cum sterg o intrebare sau un raspuns? Mersii happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poţi să trimiţi o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact (ataşează link-ul cu postarea, care vrei să fie ştearsă!), să raportezi/blochezi singur/ă întrebările sau răspunsurile sau să le editezi (dacă sunt recente). În mod normal, este nevoie de minim 2 raportări. Deci, mai rogi un prieten, ca să te ajute. După ce postările respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile pe site, însă doar administratorul site-ului (Cristina) le pot şterge de tot.

P.S. Apropo, raportările abuzive/nejustificate se penalizează. Trebuie să ai foarte mare grijă ce raportezi, pentru că dacă depăşeşti limita maximă de raportări abuzive (10), poţi să fii suspendat/ă. De fiecare dată gândeşte-te de zece ori, dacă o postare merită să fie raportată sau nu. Succes! Numai bine!

| Adorable a răspuns:

Buna! happy
Sus, unde scrie CONTACT ai posibilitatea de a ruga un moderator sa iti stearga intrebarile, raspunsurile, ba chiar si contul.
Take care.

| MO231 a răspuns:

Nu cred ca se poate...

| ZK a răspuns:

Ajutor! Sunt obez ceva lleacuri va rog!

| NOinformation explică:

Nu inteleg de la "intrebari frecvente" poate m-ati ajuta voi? Ceva mai explicit?