| Piku a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare nu >gasesc!happy.big grin

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Este simplu. Vezi opțiunea „Contact" în dreapta paginii sus? Scrie cu bleu, cu majuscule. Apeși acolo și îi trimiți un mesaj Ralucăi( administratorul TPU) și o rogi să-ți șteargă întrebarea. Dar bine-nțeles, îi dai și linkul;) În 4-5 zile sau chiar mai repede, Raluca îți va trimite un mail și îți va spune că ți-a șters întrebarea cerută.
Dar în caz că nu găsești opțiunea „Contact", ai aici linkul: http://www.tpu.ro/contact
Baftă!

4 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nu poti dar du-te la Contact este sus in dreapta si trimite acolo lu Raluca spune-i si poate ea o sp sterga nu mai ea poate.

| Woofy a răspuns:

Timite. i un mesaj Ralucai cu intrebarea care vrei sa o stergi, ea te poate ajuta:)

http://www.tpu.ro/utilizator/admin

| Anileda a răspuns:

Sus in drepta scrie Contact, acolo ii trimiti Ralucai un mesaj prin care ceri stergerea intrebarii respective, sau ti-o raportezi singura, apesi pe irevelant, si dispare in cateva ore sau chiar o zi.
Succes

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Nu cred ca este posibil din pacate, imi pare foarte rau sad!