| anss23 a întrebat:

Cum se pot sterge intrebarile? Am tot incercat si nu gasesc niciunde cum pot sa sterg o intrebare.sad

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Din cate stiu eu, tu nu iti poti sterge intrebarile.Doar Raluca, admin-ul.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dacă ai fi căutat printre întrebări ai fi aflat. Nu poţi şterge întrebările. Poţi să îi trimiţi un mesaj la RalucaTPU şi să îi spui să îţi şteargă întrebarea.

| inna a răspuns:

Nu se mai pot sterge.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Intra la profilul meu si vezi ca o am adaugata la prieteni pe raluca adminul TPU, ii poti trimite un mesaj privat in care sa o rogi frumos sa iti stearga ce intrebari vrei tu. love struck

| ☼loli☼ a răspuns:

Si eu am cautat "butonul magic"... in final am citit o intrebare veche si am realizat ca trebuie sa ii dai un mesaj privat lu' raluca.TPU, adminu siteului. Si nu am mai sters-o, e prea complicat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite mesaj aici http://www.tpu.ro/utilizator/admin sau
http://www.tpu.ro/contact