| XutzyAle a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare postata pe TPU?:-s funda^_^

Răspuns Câştigător
| JulyJulia99 a răspuns:

La contul tau sau la profil exista rubrica intrebarile mele da click si la fiecare intrebare in stanga jos o sa fie un buton rosu pe care scrie sterge... funda?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă o postare încalcă regulamentul, poţi s-o raportezi (şi să mai rogi pe cineva care este Senior s-o raporteze) sau să trimiţi un mesaj la Contact http://www.TPU.ro/contact şi s-o rogi pe Cristina să o şteargă.

Iar întrebările tale le poţi şterge din contul tău, adică le poţi anonimiza, intrând la "Întrebările mele" şi dând clic pe "Şterge" sub întrebare.
Este o limită de 10 întrebări pe zi.
Succes.

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Intri la "contul tau" la intrebari si dai sterge confirmi dupa trebuie sa comfirmi prin mailul pe care o sa il primesti de la TPU

| ringridv97 a răspuns:

Intri in '' intrebarile mele'' si dai ''sterge'' la cea pe care o doresti stearsa!happy

| Andrwi a răspuns:

Pursi simplu spune ca ai gresit intrebare

| creatssa a răspuns:

Mergi la sectiunea "Intrebarile mele" si acolo ai buton de "sterge" la orice intrebare.