| cristina_4037 a întrebat:

Cum sterg o intrebare postata? Chiar si de acum 1 an?winking

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Intrebarile de pe TPU, nu pot fi sterse.

| Adorable a răspuns:

Buna, Cristina!
Desigur! Intrebarile de pe TPU pot fi sterse, la fel cum poate fi sters un raspuns sau contul intreg de utilizator. Daca doresti sa stergi o intrebare, acceseaza http://www.tpu.ro/contact si roaga adminii sa iti stearga intrebarea pe care tu o vei preciza.
Succes!

| bianca9422 a răspuns:

Sus in dreapta la contact iti exprimi dorintawinking

o sa te contacteze ei in cel mai scurt timp

happy

| CossMii a răspuns:

Bună.
Ai trei posibilități, îți alegi una: contact@tpu.ro, clic pe CONTACT din pagina și urmezi pașii ori Stelei pe privat (StelaTPUro, adminul site-ului).
Personal nu o poți face!
Trebuie să ai un pic de răbdare până la ștergerea ei fizică.
Raportarea are rol de a stopa abuzurile pe site, în caz contrat user-ul poate fi sancționat.
Succes.
Pa, pa.

| yonela18 a răspuns:

Nu se pot sterge. fundita?:Xbig grin

| cristina_4037 explică:

Vad ca am 5 raspunsuri dar nu le vad...ca sa le pot citi.winking

| alexutza222 a răspuns:

Daca te referi la cele de pe TPU, trebuie sa trimiti un mail catre raluca(administratora site-lui)si roag-o sa ti-o stearga

| Andrew_9035 a răspuns:

Buna Cristina,

Nu poti cere intrebarea dar in schimb scrie sus contact scrie ce iti cere si dupa linkul la intrebarea care o vrei si dupa cateva zile va fi stearsa.Numai bine!