| x3SweetPoison a întrebat:

Cum pot sa vad cine mia vizitat profilu pe hi5?
Funda la care merge!

Răspuns Câştigător
| LetyArob a răspuns:

Deci...intri pe pagina ta de profil. Apoi, dai click pe sigla Hi5.
In partea stanga putin mai jos de poza ta, iti scrie,, Vezi vizitatorii recenţi".
Sper ca te-am ajutat...si sa primesc fundaaaaa!

10 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Buna. Uite cum faci: scrii pe google hi5, dai pe prima si te duce la pagina principala. Sub poza de la profil scrie mai multe chestii, pana la un momendat cand scrie
Vizitatori profil
total: ( nr de vizitatori)
de la 12. 08. 2010, 12:45 ( de ex )
vezi vizitatori recenti >>
pui pe vezi vizitatori recenti si gata.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Buna. Uite cum faci: scrii pe google hi5, dai pe prima si te duce la pagina principala. Sub poza de la profil scrie mai multe chestii, pana la un momendat cand scrie
Vizitatori profil
total: ( nr de vizitatori)
de la 12. 08. 2010, 12:45 ( de ex )
vezi vizitatori recenti >>
pui pe vezi vizitatori recenti si gata.

big grin

| PrincessConsuela a răspuns:

Trebuie sa fi pe undeva o optiune cu cine mi-a vizitat profilul. Eu nu am mai folosit hi5 de mult, dar inainte imi verificam vizitatorii cat de desp puteamwinking

| Angelsergiuboy a răspuns:

Cine tia lasat commuri sigur tea vizitat

in rest nu prea stiu dar de obicei prieteni de la hi5 de viziteaza

| DiannaDi a răspuns:

Dai click acolo in stanga sus unde scrie cu alb si portocaliu HI5 si acolo sub poza ta scrie :

* 75 Mesaje
* 1 Solicitări de prietenie
* 100+ Invitaţii aplicaţii
* 20 Notificari

Vizitatori profil

* Total: 552
* De la 01. 01. 2011: 4
* Vezi vizitatorii recenţi »

si dai click pe vezi vizitatori recenti :* bafta

| Sarucka a răspuns:

Deci cum intri pe prima pagina acolo cand dai www.hi5.com, este (sub o publicitate-poate) vizitatori profil si acolo dai pe "vezi vizitatorii recenti" acolo dai si iti arata:)

daca nu ai inteles da mesaj:)

funa? pls>:D

| LittleYoyo a răspuns:

Pe pagina de start [dupa ce te-al logat] vezi sub poza de profil cereri de prietenie etc... de asemenea trebuie sa vezi "Vizualizari profil"; Total; De la... Si dai pe "Vezi vizitatorii recenti". Acolo iti arata pe saptamani! happy

Succes

| Ionela_5966 a răspuns:

In partea stanga mai jos scrie Vezi vizitatori recenti si dai clik acolo si o sa vezi cine ti-a vizulizat profilul.

Bafta.

Funda?

| Bibi_5122 a răspuns:

Pai... te duci in stanga sus si vezi ca sunt acolo cererile( solicitari prietenie, mesaje, notificari) si mai jos scrie vizitatori profil si dai clic pe "vezi vizitatori recenti. Sper ca te.am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la ''vezi vizitatorii recenţi " in stanga paginii cand intri in contul tau.