| anonimma2000 a întrebat:

TPU cum pot afla cine mi-a vizitat profilu faceook?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Au fost multi care au picat in capcana asta. Dezvoltatorii de aplicatii false, sa zic asa, doar le furau datele, intalau keyloggere, si multi virusi in calculatorul celui care descarca astfel de aplicatii.
Nu exista asa ceva! Facebook a declarat asta public.

| XxRawrXx a răspuns:

Nu poti afla cine ti-a vizitat profilul. daca vrei un program trebuie descarcat dar are o gramada de virusi deci nu itii recomand sa il iei. o prietena de-a mea l-a descarcat si i se inchidea laptopul automat fara sa ii faca nimic si ii se deschideau fisiere din senin... happy
:3 Fundoi? ^^_^^

| anonimma2000 explică (pentru XxRawrXx):

Pacat ca nu exista o aplicatie pentru asa ceva.chiar eram curioasa