| TwixulDrept a întrebat:

Cum pot sa vad conversatiile care le-am avut pe mess?
exista vreun folder in calculator? daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| katy2010 a răspuns:

Le poti vedea doar de pe mess, dar asta doar daca ai setat sa se salveze. daca nu ai setat, le setezi asa: intri pe mess, iar in coltul din stanga sus scrie "messenger". intri acolo, apoi la preferences, apoi la archive, iar acolo dai pe yes, save all of my messages.

fundita?big grin:*

5 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Dai in casuta ta de messenger apoi dai la messenger sus dupa aia preference dupa aia la archive si dai acolo view archive si iti va da toate convorbirile tale daca ai dat sa ti le salveze. succes :*

| Laura_2393 a răspuns:

Messanger -- Preferences-- Arhive -- Yes, save all of my massages si Apply. Pentru a vedea convesatieile deschide fereastra id si da F3. Exista daca nu ma insel un folder in pc dar nu mai tin minte cum se intra pe elsad

| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Buna:*

intri Messenger ->Preferences->Archive->View Archive

si in stanga sunt toti cei pe care ii ai adaugati in lista.

Pussy:*

| Roxanne_7564 a răspuns:

Buna! Dai la contacts si pe message archive (a-8-a). By3!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clic dreapte pe id-ul cui vrei sa vezi ce ai vorbit apoi dai pe message archive