| mixilexi a întrebat:

Cum pot sterge o persoana din lista mea de priteni de pe facebook? funda happy ( scuze categoria )

Răspuns Câştigător
| RazvansiBialove a răspuns:

Intri an lista si acel care vrei sa al scoti an dreptul lui scrie un buton PRIETENI, APESI PE EL TE UITI AN A CEA CASUTA MAI JOS SCRIE Scoate din lista de prieteni.ciao

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa va logati pe contul dvs., apoi clic pe "contul meu" sus in dreapta, selectezi "editare prieteni" apoi clic pe user-ul care se doreste a fi eliminat si dupa ce ai intrat pe profilul lui in partea stanga-jos exista optiunea "scoate din lista de prieteni" sau "blocheaza" clic acolo si persoana respectiva este stearsa.Succes!