| loock a întrebat:

Hey, buna! As vrea si eu sa stiu daca se pot sterge priteni de pe facebook? Daca da cum? mss

5 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Dacă doriţi să eliminaţi un prieten, navigaţi la profilul persoanei şi faceţi clic pe Remove "de la prieteni", link-ul din partea de jos a paginii. Dacă selectaţi această opţiune, vei fi eliminat din lista de prieteni a persoanei, de asemenea. Funda? blushing

| SunshineLove a răspuns:

Salut!winking da se pot sterge. uite cum: intri la contul meu sus in coltul din dreapta, la 'editeaza prieteni' (prima optiune). iti va aparea 'interactiuni recente'. da click acolo si alege ''toti prietenii'' si iti va aparea intreaga lista de prieteni, in dreptul fiecaruia fiind un 'x'. daca dai pe 'x' prietenul se sterge happy sper sa te descurciwinking fundita pls? puppy dog eyespuppy dog eyes

| DdiiiAa a răspuns:

Intri pe contul persoanei respective si dai sub poza acolosterge din lista de prieteni sau ceva de genu... funda?batting eyelashes

| Kmnths a răspuns:

Buna,ca sa stergi un prieten dupa facebook te duci la "contul meu" dai click pe "editeaza prieteni" si apoi dau click pe x-ul din prietenului respectiv...Si gata.

| SoniaBrasov a răspuns:

Da se pot sterge! intri pe lista de prieteni si in coltul din dreapta sus scrie "Editeaza prieteni", dai click acolo si cand ajungi cu mouseul in dreptul prietenului pe care doresti sa il stergi vezi ca apare in dreapta lui un X si apesi acolo.