| Taaci a întrebat:

Cum pot transforma o poza din format "bitmap" in format "JPEG"? FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| ShoFan a răspuns:

Bagi acea poza in "Paint", te duci si ii dai "Save As...". Vei vedea o lista cu formate. Alegi "JPEG" si ii dai "Save".
Funda?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Il deschizi cu paint,si dai save as tongue apoi ii pui ce extensie vrei, sau mai simplu, ii schimbi extensia happy

| queerkulture a răspuns:

O deschizi în paint și ii dai "save as...jpeg image".

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Uite: http://www.coolutils.com/online/image-converter/
E un convertor de imagini!
Sper sa-ti fie de folos!

| Paty7 a răspuns:

Buna. Intri pe PhotoShop Online pui imaginea dai pe " Fisier " primul din stanga, " Salvati ", o schimbi in JPEG si nu ii schimba denumirea altfel nu o mai salveaza. O lasi asa cum este.

Bafta!