| anonim_4396 a întrebat:

Am niste screenshoturi care sunt format "Windows Bitmap Image".Nu le pot face tipul "JPEG Image"?

Răspuns Câştigător
| TR7 a răspuns:

Le incarci in paint si cand dai sa le salvezi poti alege tipul fisierului alegi JPEG.

| Abecedare a răspuns (pentru TR7):

Unde aleg ca nu vad nici unde?

3 răspunsuri:
| melennati12 a răspuns:

Deschizi programul Paint apoi deschizi imaginea tip "Windows Bitmap Image" il salvezi in Paint dupa salvezi imaginea, dupa ce ai salvat-o dai click dreapta si cum se cheama numele imaginei. Exemplu: "imagine.jpg" doar pui la urma.jpg. Bafta

| Abecedare a răspuns (pentru melennati12):

Unde aleg tipul de fisier ca nu vad nici unde!