| raffy a întrebat:

Cum pot upload'a o poza pe google/imagini happy? sau.se poate? happy

5 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Nu poti uploada poze pe google. Ca sa gasesti pozele tale pe google trebuie sa le uploadezi prima data pe un site, sa faci publicitate la acel site incat google sa "vina" si sa ia pozele de pe el si sa le inregistreze la el pe servere. O data ce a facut asta, o sa gasesti pozele tale pe google.

| WiPi a răspuns:

Http://imageshack.us/ dai broswer alegi poza si ii dai upload si dupa copii linkul :D

| hippiemuslim a răspuns:

Nu poti uploada nimic pe google imagini. Google search este asa cum ii spune si numele un motor de cautare. Pentru upload de imagini vezi http://picasa.google.com/

| Pinkky10 a răspuns:

Sigur!happy
Prima data trebuie sa dai clik pe poza (pentru a o deschide) dupa care clik dreapta si dai save image as big grin

| raffy explică:

Upload.nu download! rolling eyes