| ErikaAlexandra a întrebat:

Cum imi pot pune o poza din pc pe google la imagini? si spp ca tot profit de ocazie ce sunt maslinele fructe sau legume... poate vi se pare o intrebare stupida dar chiar nu stiu

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Maslinele, castravetii si chiar si patlagelele rosii (rosiile) sunt fructe. Pentru rosii s-a cazut de acord demult ca sunt considerate legume. Cat despre chestia cu Google, nu stiu cum te pot ajuta. Macar te-am lamurit cu maslinele.

1 răspuns:
| vargaalex a răspuns:

Ceapone tu esti prost ori te faci