| Eminem2012 a întrebat:

Cum pot vede prietenia(activitatea) dintre 2 (anumiti )prietenii pe facebook fara ca ei sa stie? help funda

Răspuns Câştigător
| Derya99 a răspuns:

Pai te duci la pagina unuia dintre acei prieteni si dai clik sub poza de coperta la cheita aceea in forma de cerc pentru satari si intri pe vezi prietenia dintre tine si acel prieteni. Apoi tot sub poza de coperta (daca apare) apesi pe mai mult si de acolo te descurci este simplu...

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Buna, din cate stiu eu nu se poate asa ceva pe facebook. Poti vedea doar relatia dintre ei( adica daca sunt neamuri sau daca sunt intr-o relatie). happy