| ionif a întrebat:

Cum pot vedea doua filme in acelasi timp? Adica vreau sa vad un film pe jumatate de ecran, si altul pe cealalta jumatate. Se poate face asa ceva?

6 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Nu ai înţelege nimic.
Poţi să deschizi un film în Windows Media Player, să zicem, apoi setezi căsuţa să fie pe jumătate de ecran. Deschizi altul în GOM Player şi îi setezi şi ăstuia căsuţa pe jumătate de ecran. Epic logic.

| SooJin a răspuns:

Pe net se poate orice laughing dar e cam incomod sa vezi 2 filme in acelasi timp...dar e alegerea ta :d

| ionif explică (pentru SooJin):

Pai iti dai seama ca nu ma uit la amandoua. Vreau sa fac asta deoarece in fiecare seara ma cert cu taicamiu la ce film sa ne uitam.

| Lydia28 a răspuns:

Da!
Deschizi un site cu filme sau Windows media player (daca ai filmele downloadate) in doua ferestre.
Selectezi doua filme diferite, pozitionezi ferestrele una langa alta, si te uiti.
E cred ca e o idee buna, in acest fel economisesti timp! big grin

| hinatakaname a răspuns:

Da.
Deschizi un site cu filme sau Windows media player (daca ai filmele downloadate) in doua ferestre.
Selectezi doua filme diferite, pozitionezi ferestrele una langa alta, si te uiti.

Pe televizor, habar n-am.big grin

| hinatakaname a răspuns:

Saau, pentru televizor, cred ca trebuie sa ai functia PaP (Picture and picture).