| CriStIN3L2000 a întrebat:

Acum 30 min ma jucam SAMPlaughing, iar dintr-o data am vazut ca nu mai pot vira(ma jucam cu un speedwheel). Am deconectat volanul si l-am instalat iar. Degeaba. Apoi am observat ca nu imi mai citeste nici CD, nici USB nimic. Dupa 5 minute pe ecran au aparut patratele rosii si vezi, iar apoi ecranul a fost impartit in doua(jumatate o dunga negra si cealalta jumatate)
Cine stie de la ce poate fi? Ofer funda vot si ce vreti voi.

1 răspuns:
| MiculPaharut a răspuns:

Incearca sa dai reset la windows daca nu merge ti s-a stricat ceeva la placa de baza sau s-a dus placa video...