| vanciurea a întrebat:

Cum pot vedea tv online la o calitate buna dar sa nu mi se intrerupa pentru ca am viteza de la net mai mica? stiti vreun site va rog frumos. dau fundita!

Răspuns Câştigător
| คเค๓เк a răspuns:

Pandora TV
Poti sa-l downlodezi de aici :
http://download.pandora.tv/? mode=live

9 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

PandoraTV.
Cauta-l pe net o sa-l gasesti imd!

Il downaldezi si merge brici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filme-live.com, poti vedea filme online si chiar TV online :)

| danutz9100 a răspuns:

Pe www.ro-tvonline.com numai posturi tv online romanesti,intri cu Internet Explorer si Sopcast instalat,se vad la o claritate foarte buna,nu se intrerupe.

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

Www.portaltv.ro cele cu culoarea MOV sun bune!

| Janea11 a răspuns:

Cum pot vedea tv online la o calitate buna dar sa nu mi se intrerupa pentru ca am viteza de la net mai mica? stiti vreun site va rog frumos. dau fundita!