| KaterinaPetrova a întrebat:

Cum poti face bani cat mai repede si cat mai multi? astept pareri si sfaturi:p

4 răspunsuri:
| Cătălinaa12 a răspuns:

Muncind! Daca stai pe TPU toata ziua. n-o sa iti dea nimeni bani!

| ayame69 a răspuns:

Depinde de cati ani ai, poti sa faci trebuiri in casa si sa ii ceri la maicata bani in schimb sau daca ai o varsta acceptabila pentru a lucra undeva ai putea incerca, ai putea sa strangi sau sa ceri cu imprumut la un prieten sau sa neghociezi cu parinti. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Gaabi32 a răspuns:

Ai putea sa intrebi pe la vecini, poate au nevoie de o dadaca pentru copilul lor pentru cateva ore. Sau, poti aduna conuri, le dai cu niste spray metalizat, le legi un snuruletz rosu si ta na na naaaa: globuletze! love struck Mergi cu un coslulet in piata, sau pe la targuri de gen, poate le vinzi. O alta posibilitatea ar fi sa dai meditatii picilor. La mate, la romana, engleza, gasesti tu ceva sa-ti faca si placere. Alta idee nu-mi mai vine, sper sa reusesti sa faci rost de bani. big grin

| denysukaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Faci briose si le vinzi