| ngllllll a întrebat:

Cum poti excita o fata mai bine?
Astept pareri de la fete

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu bani multi

| Andreeush a răspuns:

Depinde de fată.

Răspuns utilizator avertizat
| Inutarh a răspuns:

Buna! In primul rand, cand sunteti voi doi in camera ia-o in brate, sarut-o lung,pasional, apuc-o de fund, de sani, puneti-va in pat amandoi, gadilo, magaie-o, sarut-o, sarut-o pe gat, pup-o pe frunte, pune-te peste ea, apoi pune-o pe ea peste tine, cand ea e peste tine, prinde-o bine de fund, sarut-o in continuare, freaco de penisul tau(in cel mai bun caz,sa nu fie penisul tau moale, daca se poate sa fie tare,macar sa simta,ca intre timp ti se va intari si tie),pune-ti mana pe locul ei intim, magaie-o acolo, dupa incepe sa o dezbraci usor,usor, tu pe ea,ea pe tine, pune-ti iar mana pe **** ei si freac-o, da-I chiloteii jos, si ea sa ti-i dea pe ai tai, sarut-o foarte des(cu limbalaughing) ), mai pune-ti mana pe sanii ei, sarut-o pe gat si in acelasi timp freaco la ****, pe ***, pe clitoris, intre timp ti s-a sculat si tie penisul, pune te peste ea si freaca-ti penisul de **** ei, usor, usor si dupa baga-ti penisul in vagin si incepeti partida, si ai putea sa ii mai faci si un oral bun, merita multlaughing)
sper ca ti am fost defolos, poate primesc fundita

| ngllllll explică (pentru Inutarh):

Lol
Eu cred ca e mult pana o reglezi unde trebuie, ca daca isi gaseste locul, nu mai pleaca, nu mai are nevoie nici de oral nici de scris

| Hellboy96 a răspuns:

Fa-i un oral, cu degete

| EternalTsukuyomi92 a răspuns:

Ii zici de Mallarmé