| ForsakenAngel a întrebat:

Cum poti face bani pe internet? As prefera site-uri de pe teritoriul romaniei.

3 răspunsuri:
| Bodo a răspuns:

Http://statuspimp.com/ro/
Primesti bani pentru fiecare click dat de prieteni pe statusul tau de Yahoo Messenger, Google Talk sau Skype.;)

| CrazyDesign a răspuns:

Animalutz.info. Are program de afiliere bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai talent la scris poti scrie articole pentru diverse siteuri/bloguri care au nevoie de continut, totul contra cost, evident. Un site care cauta colaboratori este www.adprice.ro Uita-te la pagina "Cum faci sa dai de noi" si ia legatura cu ei pentru asta!