| Raduu a întrebat:

Cum poti face bani pe net? Imi explicati si mie cum se procedeaza cu site'ul NeoBux? multumesc.

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Pai iti faci un cont si rtebuie sa apesi pe reclamele cre ti le dau ei
pe o reclama apasata primesti 0.01 si dupa aia nu stiu ce trebuie sa faci...
am si eu un cont numai ca m-am trezit intr'o zi cu un mesaj de genul:cineva a folosit ip'ul tau si a apasat inaintea ta pe aceasta reclama.
nu stiu sigur cam ce poate sa insemne, dar nah nu l'am mai folosit de atunci.tongue

2 răspunsuri:
| yanis a răspuns:

Te inregistrezi pe site-ri porno si iti trimit banii direct in cont big grin

| yon3l a răspuns:

Pai daca nu te-ai inregistrat inca da-mi add la ionelmoto si o sa te ajut sa iti faci cont si sa stii ce trebuie sa faci ca sa obtii minimum 50 de $ pe luna