| Moke a întrebat:

Cum poti face king 2 pe metin2 united? dati raspuns repede

Răspuns Câştigător
| LucianCV a răspuns:

Foarte simplu:
Faci o armura de nivel 66+9(otel) apoi ii pui un bless si iti face king1! King 2 se face din king1 tot cu un bless dar nu cred ca e implementat pe united.Sunt foarte putine servere cu king 2!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu...iti tr bless si 3 perle: alba, rosie si albastra. Daca le ai
iti reuseste
Succes1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din otel+9 faci king+0 apoi il faci la+ pana la+9 si dupa faci king 2 din king 1 apoi faci king 2+9si gatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sa faci king2 trebuie sa faci in primul rand king1, king1 se face din otel+9iti trebuie 3 perledupa ce faci king1 il faci+9 si din el faci tot asa king2 apoi il faci si pe ala +9big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iei dupa net cu cateva zeci de monede.

| RedGhost a răspuns:

Toti sunteti niste prosti
deci:
pasul 1.cumperi un otel si il faci+9
pasul 2. din otel+9 faci king1
pasul 3. faci king1+9
pasul 4. din king1 faci king2

ATENTIE:::doar otelul si king1 au plus!
king2 nu are plus

Sper ca te-am ajutat :X bafta happy

| KingOfMondialMt2 a răspuns:

Ba da sunteti prosti uni cum dracu sa aiba king 1 si 2 + doar de la king 3 e cu +

| Alexandru_Ilie_1995 a răspuns:

Wa lasati a de metin ca nu va stiti de loc.
Din otel +9 se face hwang(king1)
Iar din king 1 +9 se face armura de smarald( posedata ) iar din posedata +9 se face armura de lv 140 care pana in ziua de azi e ultima armura
Iar king 2 il cumperi depe site cu 1000 de coins.
Sper ca te-am lamurit.

| Musat_Razvan_1997 a răspuns:

Ma voi habar nu aveti sa faceti un king2 recunosc ca nici eu dar metin2 united s-a schimbat

1 -iei un otel+9 [10kk]si 3 perle [rosie, alba, albastra]
2-il faci king1 il faci+9
3-ai nevoie de lv 110 si il faci otel albastru iti trebuie water crystal[2]
4-king 2 il cumperi din item shop da e mall[4, 5 ori mai bun ca ala normal

| paul98112 a răspuns (pentru Musat_Razvan_1997):

Cine vorbeste ca kingu nu se poate face +9 blegule ca e din prima +9