| Levya a întrebat:

Cum poti face o pagina de facebook, de la cateva like-uri la o mie sau chiar mai multe like-uri?

Răspuns Câştigător
| bichplease a răspuns:

Poti sa postezi multe poze,lucruri care sa atraga atentia, poti ruga paginile de peste o mie de like-uri sa te ajute, poti ruga prietenii, trimite linkul paginii la mai multe persoane, posteaza-ti linkul paginii pe peretele tau, gaseste un subiect comun cu persoanele care dau like happy

1 răspuns:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Faci publicitate, daca acelor putine persoane le place pagina atunci ea va deveni din ce in ce mai populara in timp.