| okei a întrebat:

Cum poti sa devi mai lat in umeri?confused

Răspuns Câştigător
| rey a răspuns:

Medicul de familie, întrebi de ceva ceaiuri. Ridici greutăţi cu mâinile întinse.
Nu ţi-aş recomanda să fii lat în spate, dacă eşti puternic şi practici ceva arte sau te ştii bate, cred că e mai bine să pari un tip banal. Dar îţi trebuieşte şi puţină maturitate psihică şi experienţă, ce e drept, eu era să ajung de două ori la şcoala de corecţie, 3 dosare, 2 scăpări pe muchie de cuţit cu avocaţi buni de puşcărie când împlinesc 18 ani, pentru practic nimic, doar nişte decizii greşite şi 3 arme albe.
Acum dacă mănânc o prăjitură şi cineva îmi scuipă în ea o las şi părăsesc localul.
Dacă mi se cere permis de pescuit, nu mai arunc pe nimeni în criş doar predau beţele sau iau amenda.
Orice în exces dăunează, vrei să fii lat în spate să pari cool?
Citeşte câteva cărţi şi o să fii mult mai cool.

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Handbal!

kratos
| kratos a răspuns:

Inot si body building

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Basketul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin efort fizic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si inoata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala dar : tragi tare sau te duci tare...

| flysky a răspuns:

Baga tractiuni la spate.

| kasperu25 a răspuns:

Exercitii pentru muschii deltoizi. flotari in special si tractiuni.