| yodenymarya a întrebat:

Cum poti sa devi expert TPU?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ca sa devii expert trebuie sa intri cat mai des pe sitebig grin Sa ai raspunsuri folositoare si inteligentebig grin Si funditehappy
Succes!love struck

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Prin raspunsuri intelegente si fundite big grin
da debia esti pe site de ce vrei sa ajungi asa de repede expert?
iti da bani careva pe asta?thinking

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Tre` sa stangi cat mai multe funditse, si puncte.winking

| cipri08 a răspuns:

Trebuie sa te propuna cineva pentru activitatea ta pe site si daca esti admisa devii expert. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut decit o singura placere si un singur site.De restul calculatorului nu mai stiu si cred ca nu ma intereseaza.Am alte optiuni in viata privata.Mai salbatice, dar alea sint pentru mine.