| RalucutzaFarmer a întrebat:

Cum poti sa faci bani rapid?

9 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pff! cine nu ar vrea?laughing
dar nu stiu, nu prea am idei!
eu fac bani din carti personalizate dar nu e asa rapidtongue

| Aide a răspuns:

Nu stiu : ai putea sa-ti vinzi din lucrurile pe care nu le mai folosesti
sau daca ai peste 14-15 ani poti sa-ti iei o slujba potrivita varstei ca doar n-o sa te apuci sa cari pietre cu spatele daca tu ai vreo 12-13 ani ( am estimat asa pentru ca la profil nu ai zi de nastere)

| DeEa_5512 a răspuns:

Depindee...cati ani ai?:d

| CariocaAlba a răspuns:

Iti rupi hainele de pe tine, si mergi la metrou. thinking

| gab0ru a răspuns:

Robert ce trebuie sa fac pe site.ul ala?

| MoneyMoney a răspuns (pentru gab0ru):

Adica aici http://www.originals.ro/26418org? Sa-ti faci cont si sa aduni MULTE puncte care vor insemna MULTI bani! :)

| gab0ru a răspuns (pentru MoneyMoney):

Aha mrs

| xRoxiie a răspuns:

Daca esti major incearca sa iti gasesti un job la cineva acasa de preferat la cineva bogat sau chiar daca ai 16 ani si ai timp liber poti sa incerci. Eu am fost babysitter la o fetita la o doamna care era destul de bogata si salariul meu lunar era de 1000 lei. incearca sa fii draguta sa ii faci o parere buna despre tine. Cu placere! happy

| blablablablablabla a răspuns:

Cum poti sa faci bani rapid? Muncesti repede.