| Eu_1735 a întrebat:

HEY, pun si eu o intrebare din prostielaughing Cum poti sa faci bani rapid si usorlaughinglaughing?

9 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Chiar imi plac intrebarile acestea in care pur si simplu vrem si vrem dar nu facem nimic sa gandim un pic.

| BigV a răspuns:

Si ce alte vise de genul asta mai ai? E clar ca asa ceva este imposibil! Ca daca s-ar putea face bani rapid si usor nu ar mai munci nimeni! Poti visa in continuare sau poti reveni cu picioarele pe pamant!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Candidezi la urmatoarele alegeri.

| Ionela256 a răspuns:

Poti sa te angajezi.pur si simplu sa imparti pliante... ceteva milioane pe luna merita...

| Fantomita a răspuns:

Simplu...Te angajezi sau a doua varianta scrii pe google cum sa faci bani rapid pe net

| kicsihari23 a răspuns:

Castigi la loterie tongue.

| celya16 a răspuns:

Important e sa ai un loc de munca in care s-alergi toata ziua pentru a purta pensiile...la batrini... si asa vei gasi si un batrin cu situatie si nu va mai trebui sa pui intrebarea asta proasta.

| tudosiero a răspuns:

Ma e simplu te imbraci decent u sau un prieten mai mare si mai curajos si te duci la usa oamenilor si zici ca esti de la fundatia x si ca strangi bani nu stiu pentru ce si lumea e proasta te crede si nu te intreaba daca ai vreun act si iti da bani laughing