| BergerCipy a întrebat:

Cum sa faci bani pe internet rapid si usor?

10 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu poti asa ceva.

| BergerCipy explică (pentru Clorox):

Ba da castigi vreo 30 de dolari pe luna dar na daca nu stii.

| Clorox a răspuns (pentru BergerCipy):

Vai de capul tau, la ce ai mai intrebat daca stiai ca o sa castigi 30 de dolari pe luna? laughing
Daca tu ai sa traiesti din 30 de dolari pe luna iti urez bafta laughing

| Rommeo a răspuns (pentru BergerCipy):

Exact daca tu crezi ca ai sa te inbogatesti butonand toata ziua pc-ul pe net, te inseli amarnic. Eu unul nu am auzit pe nimeni sa se imbogateasca peste noapte din treaba asta. Doar asa doar cativa euroi amarati cat sa te duci la un WC public.

| TheAsp121 a răspuns (pentru Rommeo):

Poti sa faci bani butonand toata ziua pe pc dar numa ca voi adulti va complicati ca asa ati fost invatati uni oameni fac cate 30 de milioane pe zi si nici nu trebuie sa se ridice de pe scaun sau din pat sau sa iese din casa trebuie sa te duca si un pic mintea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este o varianta...rapida si usoara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum. Sunt vise astea.

| Rommeo a răspuns:

Nu s ar mai duce nimeni la munca, ar sta toata lumea acasa ar butona toata ziua calculatorul si ar ploua cu bani. Ce vis frumos ar fi!

| Luizaaa a răspuns:

Poți să îți deschizi o página unde să vinzi diferite lucruri. Sau din YouTube. Dacă ajungi la un anumit nr. de abonați, câștigi și premii și bani.

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com