| Mikasa a întrebat:

Cum poti sa gasesti o persoana pe youtube, adica ca sa vezi la ce caale este abonat, ce video - uri a comentat etc? big grin Funda

3 răspunsuri:
| Gamerita a răspuns:

Cand te uiti la un videoclip mai jos scrie numele celui care l.a publicat(de ex): " JoshuaGomynyk laughing ". apesi pe numele lui si acolo o sa ii vezi videoclipurile, inf.despre el, de cand este pe yt, comm`urile pe care le.a dat la videoclipuri etc. bft:*

| Mikasa explică (pentru Gamerita):

Stiu asta, dar persoana pe care o caut nu a incarcat niciun videoclip, si de aceea am intrebat daca se poate si fara asta

| Gamerita a răspuns (pentru Mikasa):

Aaa..am inteles. a pai..atunci..nu se poate gasi sad.