| cipri1999 a întrebat:

Cum poti sa stergi un album sau o poza de pe facebook? Primu raspuns fundita, da sa si fie bun happyhappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Kesha1428 a răspuns:

Intri pe facebook,dai la fotografii,apoi dai click pe albumul pe care vrei sa-l stergi,apoi undeva sus scrie:,,editeaza album,, dai acolo si apoi iti apare un chenar,si undeva in josul chenarului scrie,, sterge album,, dai acolo si gata! Sper ca te-am ajutat! Bine, daca facebook-ul tau e in romana...happyBafta

| liceu a răspuns:

Pai intri pe poza respectiva si te uiti mai in jos si acolo scrie sa stergi poza. daca vrei albumul sal stersi intri in el si dai editati albumul, o sa-ti apara mai jos sterge albumul.dai acolo si s-a sters. funda?happyhappyhappyhappy

| jedacian a răspuns:

Dai edit albun, iar apoi delete, iar la imagine scrie in dreapta la comment delete