| Andreea12345678 a întrebat:

Cum stergi un album de pe >facebook? FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

E duci la Profilul tau,dai click pe Photos,apoi sus la See all Photos,dai click pe albumul pe care doresti sa'l stergi, stergi toate pozele din el apoi o sa iti apare optiunea sa sterg tot albumul. Daca nu, dai pe Edit album sus si jos pe casuta ce iti va aparea scrie "Delete album"

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ştergi toate pozele din el.
Sau dai la "edit album" și îți va apărea mai jos puțin "delete album".

Baftă!

| teutzalove19 a răspuns:

Facebook > My profile > Photos > intri intr'un album > mai sus putin ai "Edit album" > Delete album (putin mai jos).
Sper ca te'am ajutat!