| Brotacelu a întrebat:

Cum preferati sa faceti plaja fetele? Topless sau nu? De ce?

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu Nu Nulaughing pentru ca nu face bine si nici nu sunt eu asa de indrazneata + ca dupa parerea mea topless fac fetele cu sanii mici si nu e cazul meu laughing

| Klara a răspuns:

Nu fac topless nici moarta.
1. Mi-e rusine.
2. N-am ce arata.
3. N-am chef sa atrag priviri de cocalari.
4. Ma expun la o gramada de riscuri.
5. Sunt perceputa ca o tarfa.

| Ana a răspuns:

In niciun caz nu fac topless laughing pentru ca mi-e rusine blushing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu topless... mi se pare putin cam de prost gust.

| sadheart a răspuns:

Depinde unde te aflii si in compania cui. La padure intr-un loc retras merge topless sau la mare pe o plaja mai retrasa. La strand categoric nu!