| andra15 a întrebat:

Cum procedez sa cumpar ceva de pe okazii? cum platesc?

7 răspunsuri:
| Lavinutzz a răspuns:

Iti faci cont o sa vezi ca iti da acolo asta in cazul in care nu ai, comanzi ceea ce vrei si cand iti va veni comanda vei primi ca un fel de biletel, o scrisoare recomandata si platesti la posta, cei de acolo vor trimite banii la adresa de unde a venit coletul dar mai bine intreaba-ti mama sau un alt adult ei sigur stiu.winking bafta :*

| andra15 explică:

Pentru cont trebuie sa platesc?

| VariantaVerde a răspuns (pentru andra15):

Nu. e gratuit contul

| MariusEduard a răspuns:

Eu am platit la livrae adica prin ramburs

| mihalachebuzau a răspuns:

Depinde cum te intelegi cu vanzatorul.Primesti produsul prin posta si platesti la ridicarea coletului.asa e cel m-ai simplu

| Cabuli99 a răspuns:

Mai intai iti faci cont apoi da-i comanda si platesti rambursare la posta adica atunci cand esti instiintat ca, coletul trebuie ridicat de la posta, platesti numai cand il ridici de la posta!

| Pipos a răspuns:

Ori te intenlesti cu omu si ii dai bani, sau daca iti da prin posta prin ramburs(platesti cand vine coletul)