| mariamarylove a întrebat:

Cum pun admin pe facebook?
funditaaa...

4 răspunsuri:
| JustABelieber a răspuns:

Intri la roluri administratori si acolo pui adresa de e-mail a persoanei respective si alegi daca o pui manager sau content creator.PS:nu pune manager decat daca esti sigur ca persoana care ai ales-o este de incredere pentru ca daca nu te-ar putea sterge de la manager.

| zerro17 a răspuns:

Intri pe grup, membrii, ai o rotita acolo sub fiecare poza a membrului. Click pe ea. Make admin.

| CameliaS a răspuns:

Bună! În primul rând, pentru a pune pe cineva admin, trebuia ca persoana respectivă să îți fi apreciat pagina. În momentul în care persoana respectiva a apreciat-o, la rubrica de "Aprecieri noi" scrie lângă "Vezi toate aprecierile" și în dreptul numelui său scrie "Promovează ca admin". Apeși pe acel buton, îți introduci parola de la cont, pentru că ți-o va cere și apeși "Salvează". Sper că te-am lămurit, toate cele bune! happy

| BriosicaaaDark a răspuns:

Te uiti la like-uri sus dai la vezi mai multe si dai la acea persoana promoveaza ca admin
SAU DACA NU O GASESTI
Dai la oricine promoveaza ca admin, ajungi intro sectiune de admini, stergi persoana pusa la nimereala, si bagi yahoo-ul cui vrei sa il bagi.
sper ca te-am lamurit cat de cat. funda?