| RazvanSmile a întrebat:

[Cum pun muzica din calculator in telefon cu cablul USB?thinking cand dau Removable disk imi apara-,, please insert a disk drive" thinking

6 răspunsuri:
| dodoc a răspuns:

Vezi la telefom setari conectivitate>USB>STOCARE IN MASA si cand vei baga dupa aceia in pc iti va apare sa il deschizi si iti va scrie in MY COMPUTR numele cardului de memorie din tel (daca nu ai card in tel nu merge) vot plizzz

| LoVEDme a răspuns:

La fiecare telefon se da un cablu USB si un CD cu diferite programe...introdu CD-ul si instaleaza programul...al meu e New PC studio si merge foarte bine.Dar depinde ce telefon aibig grinhappy

| DyeDyuta a răspuns:

Simplu! bagi un sidiu important i nu ti va mai aparea asa