| forzasteaua a întrebat:

Cum pun o subtitrare pentru un film? filmul e 2012. dati-mi va rog o subtitrare pentru. el care sa mearga in BSplayer sau VLCplayer.

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la orice film de pe lumea asta in bsplayer si sa aiba si subtitrari atunci intra in setarile BSplayer si cauta povestea cu subtitrarile.
ai optiune de a pune sa descarce automat subtitrarile la filmele ce ruleaza in bsplayer.
el va descarca automat subtitrarile la filmele la care te uiti (cel ce ruleaza doar.cauta la inceput) si iti afiseaza o lista cu subtitrari din care tu sa alegi limba subtitrarii.si stai linistita unde cauta el exista si subtitrari in lb romana happy
daca playerul nu gaseste subtitrarea la film ori inca nu este facuta ori va trebui sa o cauti pe google happy

3 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Http://subs.ro/cautare/name/2012/1 e filmu 3, 4 si 5 in lista aia... alegi pe care vrei

| sonya a răspuns:

Pai cauti subtitrarea scrii pe google numele filmului si subittrare dupa care o donwloadezi. O pui in acelasi folder cu filmul si ar trebui sa ti-o ia automat. Daca nu ii dai drag &drop adica o tragi cu mousul (tinand click pe ea) in fereastra filmului. Merge si cand e deschis. Tine cont de terminatia filmului ca sunt subtitrari care nu se potrivesc toate. sa aiba aceeasi denumire.

| thementalist a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/2012-12831.html ti-am trimis un link cu subtitrari. Legat de modul in care se introduce subtitrarea, cand esti in Bsplayer dai click dreapta : "incarca subtitrare" selectezi si gata. Nu e greu!