| Al3xBest a întrebat:

Sall!
Cum pot sa pun un film cu tot cu subtitrare pe un dvd iar dupa sa imi mearga si filmul cu tot cu subtitrare daca pun dvd-ul pe un dvd la tv?

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

E indeajuns sa dai acelasi identic nume si la film si la subtitrare si sa le masterizezi pe DVD-R. O zi buna! ^^

1 răspuns:
| peste2009 a răspuns:

Foloseste vlc media player pentru a converti filmul (a adauga subtitrarea pe film ) o sa dureze la fel de mult cat dureaza si filmul dar e foarte bun