| Miruna3094 a întrebat:

Cum pun o subtitrare la un film, am incercat cu BSplayer dar nu merge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca the kmplayer ca e usor de folosit si cred ca o sa-ti dai seama repede cum sa pui traducerea: http://www.filehippo.com/download_kmplayer/6192/

5 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Daca ai subtitrarea si nu se incarca ia-o si dai drumu pe fereastraunde se vede filmu daca nu o ai cauta pe site-uri pentru subtitrari.

| m4them4tic a răspuns:

Versiunile mai noi de Bsplayer isi cauta singure lista cu subtitrari compatibile cu filmul de il rulezi. Daca nu o face, mergi la subtitles si dai check for subtitles online si daca sunt subtitrari disponibile le va gasi.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Eu folosesc VLC player. E free si mi se pare mai bun decat BS. In mod normal isi incarca singur subtitrarea.

| Slowmotioon a răspuns:

pai daca ai subtittararea la film, ar trebui sa mearga... dar poate nu e buna subtitrarea si nu o incarca bs player.incearca sa downloadezi alta subtitrare si deschide apoi, filmul sar pute-a sa mearga(succes)

| brumic a răspuns:

Nici nu merge daca filmul are o denumire iar subtitrare are alta denumire. Gen cele cu "SUBTITRARE_[www.abcdef.ro]_CUCU_2009.sub". Redenumeste astfel incit filmul sa se numeasca intocmai ca si subtitrarea, singura diferenta fiind extensia. Se mai poate intimpla ca fisierul subtitrare sa fie defect...