| marianpredoi a întrebat:

Cum pun statusuri gen 'Se simte fericit' 'Se simte trist' si nu trebuie sa ai facebook-ul in engleza poti sa pui si in romana ca prietenii mei pun statusurile in romana cum pun si eu?

Răspuns Câştigător
| anamariagabi a răspuns:

Trebuie sa iti treci facebook-ul in engleza. Tu le vezi in romana "se simte fericit" pentru ca momentan il ai in romana, daca il treci in engleza o sa iti apara "feeling happy".

4 răspunsuri:
| Arkhasas a răspuns:

Vai de capul vostru.
Aţi ajuns să împărtăşiţi public până şi starea psihică în care vă aflaţi.

| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Ştii că e acolo ca să scrii ce simţi sau aşa ceva.Jos în căsuţa aia de scris, ai în stânga să dai check`in sau altele. Ei bine, ceea ce cauţi tu este o feţişoară. Dai pe ea şi acolo îţi arată : Ce faci? şi ai de ales -mă joc : bla bla bla (ai de ales acolo din variante. Sau la cum te simţi tot pe feţişoara aia dai (acolo sunt toate) şi dai pe prima şi alegi : Se simte trist, fericit etc.

Baftă!