| roxystomp a întrebat:

Mai nou sunt statusurile acelea de pe facebook care au scris la final cu litere gri "se simte fericita" sau "se simte manioasa" etc. Cum pot face si eu statusuri asa?

4 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

La mine inca nu au aparut, dar daca setezi pe engleza va merge :*

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! In primul rand trebuie sa dai la setari si sa schimbi limba din romana [ probabil pe asta o ai ] in engleza. dupa ce scrii ceva la stare jos este un smiley face si dai pe el si halala, eu nu mai am asa si nu iti pot spune exact dar gasesti pe acolowinking. Bafta!

| ALEX2402 a răspuns:

Trebuie sa te setezi pe engleza si apoi o sa-ti apara cand iti scrii starea

| Ubitzik a răspuns:

Trebuie sa setezi limba engleza si la stare iti va aparea emoticoanele happy