| Scarlettt a întrebat:

Cum sa banez o persoana de pe pagina mea de facebook ca sa numai poata sa comenteze. Mie mi s-a inatmplat nu puteam sa mai scriu pe pagina ciuva nici sa dau like ca ma banase. Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Bєshka a răspuns:

Intri pe pagina persoanei si dai acolo unde scrie ca esti friend cu el si dai pe ala dupa settings si iti arata acolo comments and like si debifezi aia.

| R0co3 a răspuns:

II dai Spam big grin funda?

| GalaxyHero a răspuns:

Dai pe pagina persoanei respective şi vezi că acolo în partea dreaptă sunt 3 butonaşe: Prieteni, Mesaj, şi o rotiţă. Dă clik pe rotiţă şi dă la Raportează/Blochează.