| Dangel a întrebat:

Cum sa evit cat mai mult calculatorul, plss? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Scoate-l din priză.

| DracoMalfoy a răspuns:

Gaseste-ti un hobby, ceva care sa-ti ocupe timpul; iesi pe afara, plimba-te, stai cu prietenii... eu cam asa fac.

| BogdanS a răspuns:

Blocheaza-l pe Facebook laughing .Glumesc.Iesi mai mult cu prieteni si faceti ceva interactiv, sau asculta muzica (eu daca ascult muzica pot sa nici nu mai aud de calculator). Pune-ti mintea la contributie si vei gasi "n" raspunsuri.

| edylucky a răspuns:

Pai fa-ti o gasca daca ai o gasca si te distrezi cu ea si te cheama afara nu le poti spuenc a stai la calculator o sa creada ca eti un tocilar obsedat de calculator, cand o sa ai o gasca o sa vezi ca o sa mori de nerabdare in fata calculatorului sa vina ora in care sa iesi afara cu ei si n-o sa ai chef de calculator Funda?