| Butterfly_7014 a întrebat:

Cum sa fac credite pe barn buddy fara sa platesc?

3 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Le poti face daca iti completezi cupele la plante si animale. Sau la poti cumpara cu monede hi5.

| desisdana a răspuns:

Planteaza anumite plante sa castigi medalii. dupa mai multe medalii castigi cupa si credite.ca sa afli ce fel de plante sa plantezi dai in dreapta sus la cupa galbena si iti arata acolo

| HashChocolate a răspuns:

Fa trofeu la plante / fructe, plantezi pana iti da cupa aia galbena Hai Flit e facebook'ul meu, poti sa ma adaugi si. te pot ajuta