| Andra_7147 a întrebat:

Dar cum fac credite la Barn Buddy, trebuie sa platesc? Dau fundita.

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna da cumperi cu bani adevarati, sau poti face credite facand cupe.Numai bine.

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Buna:*... da trebuie sa platesti bani adevarati. dar exista o smecherie: trebuie sacastigi cupa la avutul grija de animale...si apoi dupa c ai avut grija d ele primesti credite

pa pa :*

| danni3l a răspuns:

Creditele se fac daca faci cupe la animale, flori, plante si daca vrei normal dai euro de pe telefon

:d

| cosmin_6815 a răspuns:

Nu drga trebuie sa plantezi din fiecare planta pana cand iti da un trofeu cand iti da acel trofeu o sa-ti dea si credite. asa ca tu planteaza tot timpul in special flori ca alea da mai multe credite. fundaaaaaaaaaa!